Redakcja

Sebastian Zielonka – redaktor naczelny
Absolwent Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Katowicach. Kochający muzykę od Led Zeppelin po Arctic Monkeys. Interesujący się polityką. Uzależniony od publicystyki. Fan piłki nożnej. Amator gitary i wokalu. Pomysłodawca takich wydarzeń jak: ”Kalifornia fest”, ”Zew wolności”, ”Różne oblicza kobiet-mężczyźni kobietom”.
tel.: 796 640 817
mail: zielonka@miejska.info.pl

Marcin Merda – grafik, specjalista ds. e-marketingu
Ukończył Administrację na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Zarządzanie Rozwojem Nowych Produktów na SGH w Warszawie. Interesuje się równie mocno designem, usługami elektronicznymi jak i polityką. Lubi dobre kino – Nolan czy bracia Coen, to jego ulubieni twórcy. Społecznik, który w przeszłości działał w Stowarzyszeniu 42-100 Zajawka.
tel.: 508 099 197
mail: marketing@miejska.info.pl

Krzysztof Rygalik – dziennikarz
Politolog. Historyk. Dziennikarz. Absolwent UŚ w Katowicach. Przez kilka lat związany z mediami, najdłużej z Radiem Fiat. Kolekcjoner ”dziwnych” książek. Pasjonat historii i astronomii. Mąż. Ojciec.
mail: krzysztof.rygalik@gmail.com

Bartosz Dominik – współpraca
Student dziennikarstwa i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W wolnych chwilach zajmuje się produkcją wideo i montażem filmowym. Wielki fan ”Gwiezdnych wojen”. Jest związany z kłobucką Grupą Filmową „Kłobuk”. Współautor takich obrazów jak ”Paweł” i ”Życie”. Redaktor tygodnika powiatowego klobucka.pl.
tel.: 662 395 319
mail.: bartoszdominik@icloud.com
bartoszdominik.pl

Krzysztof Świtalski – fotoreporter
Absolwent Politechniki Częstochowskiej. Informatyk. Specjalista technik multimedialnych i metod sztucznych inteligencji. Pasjonat fotografii. Autor wielu znakomitych zdjęć (W obiektywie KSW Foto). Prężnie działa także w Kłobuckim Klubie Fotograficznym.
Tel: 602 116 350
mail:ks@iq.pl

Masz interesujący temat? Chcesz podzielić się informacją? Może masz ciekawe zdjęcie lub wideo? Coś ważnego wydarzyło się, lub będzie się działo w Twojej okolicy? Znasz jakąś ciekawą osobę, o której warto napisać, lub może sam masz coś ważnego do powiedzenia?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ!
email: kontakt@miejska.info.pl
tel.: 796 640 817