Siatkarze AZS-u 2020 zagrają u siebie z SMS-em PZPS Spała

Kolejna walka o punkty w rozgrywkach II ligi czeka siatkarzy Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa. Wejście na mecz dla kibiców jest bezpłatne.

Podopieczni trenera Wojciecha Pudo w Hali Sportowej “Częstochowa” będą 26 października podejmować SMS PZPS III Spała. Spotkanie rozpocznie się o 16:00. Częstochowska drużyna rozegrała w tym sezonie dwa mecze na parkietach II ligi.

Na inaugurację rozgrywek 1:3 przegrała z niepokonanymi dotąd Czarnymi Rząśnia, a przed tygodniem w wyjazdowym spotkaniu 3:1 pokonała Bzurę Ozorków. – Kolejny mecz, w którym musimy powalczyć o punkty, które są dla nas bardzo cenne, szczególnie na początku sezonu – mówi atakujący częstochowian Rafał Lal. – Wiemy jednak, że łatwo nie będzie, tym bardziej że nie wiemy, z kim dokładnie przyjdzie nam się zmierzyć, bowiem w Spale często dochodzi do rotacji w składzie i trudno przewidzieć, kto stanie po drugiej stronie siatki w najbliższą sobotę.

Drużyna ze Spały miała udany początek sezonu. SMS PZPS odniósł dwa zwycięstwa w stosunku 3:1, a raz przegrał po pięciosetowej batalii z Kasztelanem Rozprza. Obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli. Częstochowianie, którzy mają jedno spotkanie rozegrane mniej, plasują się na 6. lokacie. Wejście dla kibiców na nadchodzący mecz jest bezpłatne.

KR
Źródło: Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa

 

Miejska TV